تبلیغات
لوله پلی اتیلن - فروش لوله پلی اتیلن
دوشنبه 2 بهمن 1391  11:19 ق.ظ

فروش لوله پلی اتیلن در سایزهای 16 الی 2000 میلیمتر مطابق با استاندارد DIN آلمان و استاندارد 1331 ایران با کاربردهای بسیار وسیع جهت استفاده در پروژه‌های شرکت نفت, پروژه های شرکت صنایع پتروشیمی , پروژه های نیروگاهی, پروژه ها‌ی آب و فاضلاب و بسیاری دیگر از پروژه‌های صنعتی و تاسیساتی كشور . 

لوله‌های پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن در فشارهای کاری 4 الی 25 اتمسفر با مواد اولیه PE 100 که از معتبرترین تولیدکنندگان مواد پلی اتیلن جهان تامین می گردد و با جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات خط تولید لوله پلی اتیلن ساخت کشور آلمان تولید و عرضه میگردد, محصولات پارس اتیلن کیش جهت مصارف فاضلابی,آبرسانی,کشاورزی,زهکشی ,کاورینگ خطوط مخابرات و آبیاری قطره ای و ... مورد استفاده قرار میگیرند.

مزایای کاربری لوله های پلی اتیلن و همچنین بهبود مستمر خصوصیات و ویژگیهای لوله های پلی اتیلن ،باعث شده است لوله و اتصالات پلی اتیلن به سرعت جایگزین انواع لوله های بتنی ، فولادی ، چدنی و همچنین لوله های پی وی سی شود. استفاده از لوله های پلی اتیلن بعلت کاربری بسیار آسان تر و کم هزینه تر نسبت به سایر انواع لوله ها ، پیشرفت قابل ملاحظه و چشمگیری داشته و بدیهی است که این روند رو به رشد با بهره گیری از تکنولوژی روز جهانی در خصوص تولید و ارائه مواد اولیه ساخت لوله ها وجود داشته باشد و ادامه یابد .

تولیدات شرکت پارس اتیلن کیش بر اساس استاندارد صنعتی آلمانDIN8074 وDIN8075 و استاندارد ملی ایران می باشد و در آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت این شرکت آزمایشهای مورد نیاز بر روی لوله ها انجام می گردد ، این شرکت دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد است. در ضمن کلیه محصولات شرکت پارس اتیلن کیش دارای گارانتی می باشد.

متن کامل را از اینجا مطالعه نمائید.


آخرین پست ها